10 Dhjetor 2023

Kulturë

Rihanna koncert në Izrael

Ramat Gan, 31 maj - Këngëtarje e famshme amerikane Rihana ka mbërritur ditën e premte në Izrael për të dhënë koncertin e saj të rradhës në... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)