10 Dhjetor 2023

Kulturë

Çifti pranë ndarjes për shkak të Megan Fox

Hollywood, 16 maj - Një çift për pak sa nuk u nda, kur një djalë i tha aktores Megan Fox se sa e bukur është para të dashurës së tij. Ylli i filmit "Transformers", e cila vazhdimisht është e pjesë e listave për femrat më... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)