15 Korrik 2024

Arsim

Arsimi në Kosovë në kaos

Shoqëria e Kosovës është në kaos pasi që siq po shihet problemi numër një i këtij kaosi është mungesa e arsimimit serioz shtetëror në... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)