25 Shkurt 2024

Naomi, mbretëreshë e 'Vogue Russia'

Moskë, 29 mars - Pantera e zezë, Naomi Campbell shfaqet në të gjithë edicionin e 'Vogue Russia', në muajin prill.

Naomi jeton në Moskë për të qenë pranë të fejuarit të saj zyrtar, oligarkut miliarder Vladislav Doronin.

Eshtë shumë pranë të 40-ave, e megjithatë Campbell vazhdon të jetë në formë perfekte, shumë sensuale dhe tërheqëse.

Naomi pozon e mbuluar më aksesorë të cmuar, diamante e gurë të tjerë më vlerë gjithnjë më ngjyra të forta që mbajnë firmën Chanel, Tiffany & Co,

Modelja duket shumë e lumtur dhe e qetë në faqet e revistës Vogue, seksioni rus.

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)