01 Mars 2024

Tregti

Çmimi i naftës bie mbi 5 për qind

New York, 10 mars - Nafta Brent shënoi rënie mbi 5 për qind në fund të javës që përfundon më 10 mars, me shqetësime të vazhdueshme për kërkesën e dobët në Kinë dhe rritjen e normave të interesit të... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)