02 Prill 2023

Tregti

Çmimi i naftës bie me 2 dollarë për fuçi

New York, 29 nëntor - Çmimi i naftës ka rënë me pothuajse 2 dollarë për fuçi sot pasi kufizimet e vazhdueshme anti-COVID të Kinës, si dhe protestat në disa qytete, shkaktuan rënien e kërkesës në vendin më të... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 2 prill 2023

- Partia Demokratike e Kosovës organzon  "Marshin për Drejtësi". (Sheshi “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, ora 14:00)

- Shënohet 33 vjetori i degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren. (Restaurant "Oferta", ora 15:00)