23 Maj 2024

Tregti

Bie çmimi i gazit në Evropë me 12.6 për qind

Frankfurt, 19 shtator - Çmimi i gazit natyror në kontratat e tetorit në Evropë ka rënë në 187 euro për megavat-orë të premten së bashku me shtimin e depozitimit në objektet e ruajtjes së gazit natyror të Evropës. Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)