23 Shtator 2023

Telekomunikacion

Vala me çmime më të lira për thirrjet me Serbinë

Prishtinë, 29 prill - Hiq më pak se 50 përqind zbritje, kanë pësuar çmimet e operatorit Vala, drejt thirrjeve ndërkombëtare, për operatorët mobil në Serbi. Premtimi i dhënë, se Vala do të zbresë në mënyrë... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)