16 Prill 2024

Telekomunikacion

PTK modernizon shërbimet postare

Prishtinë, 6 korrik - Menaxhmenti aktual i PTK-së ka ndërmarrë hapa konkret mbi modernizimin e Postës së Kosovës dhe rritjes së efikasitetit në... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)