25 Shkurt 2024

Sergio Agüero do të konfirmojë tërheqjen nga futbolli

Barcelonë, 15 dhjetor - Barcelona ka lëshuar një deklaratë ku konfirmon se sot në mëngjes do të zhvillohet konferencë për shtyp nga Sergio Agüero, për të sqaruar të ardhmen e tij.

Gjithçka sugjeron se argjentinasi do të konfirmojë tërheqjen nga futbolli, pasi pësoi një aritmi malinje në ndeshjen kundër Alavés.

“Sot do të mbahet një konferencë nga Sergio Kun Agüero në ambientet e ‘Camp Nou’ për të shpjeguar të ardhmen e tij. Lojtari do të shoqërohet në këtë ngjarje nga presidenti Joan Laporta”, – thuhet në deklaratën e shkurtër.

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)