30 Nëntor 2023

Shëndetësi

LDD e shqetësuar me gjendjen në shëndetësi

Prishtinë, 3 korrik - Lidhja Demokratike e Dardanisë ka shprehur sot shqetësimin lidhur me gjendjen aktuale në lëmin e shëndetësisë duke vlerësuar se ajo është e rëndë dhe se nuk ka shenja të përmirësimit. Anëtarja... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)