26 Shtator 2023

Politikë

Sulmi në Kuvend ishte i përgatitur

Prishtinë, 15 korrik - Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar se sulmi fizik që ndodhi të enjten në Kuvend mes deputetëve të Partisë Demokratike... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)