25 Shkurt 2024

Opinion

Ah pushtet, pushtet....!

Është shumë vështirë të gjendet dikund njeri i cili thotë “unë nuk di....” Në veqanti ne shqiptarët jemi “univerzal” për gjithëcka. Sidomos kur janë në pytje temat nga sfera politike dijmë të ... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)