24 Shkurt 2024

Zeta-Jones pozon nudo për herë të parë

SHBA, 15 prill - Në moshën 40 vjecare, aktorja uellsiane Catherine Zeta-Jones ka pozuar për herë të parë plotësisht nudo për numrin e radhës së revistës “Allure Magazine”.

Bukuroshja brune e martuar me Michael Douglas shprehet se nuk e ka pasur asnjëherë problem të zhvishet. “Jam mësuar me ndryshimet e shpejta të veshjeve në skenën e teatrit”, shprehet Zeta-Jones, ndaj së cilës kohët e fundit ka pasur hije dyshimi për humbje të madhe të kileve.

Në setin e fundit fotografik, bukuroshja hollivudiane tregon qartë se nuk ka humbur asnjë nga hiret e trupit të saj. Catherine Zeta-Jones është nena e dy fëmijëve të lindur nga lidhja me Michael Douglas.  

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)