25 Shkurt 2024

Winehouse në spital

SHBA, 11 prill - Këngëtarja Amy Winehouse ka shkuar me nxitim në spital pasi ka ndjerë dhimbje shumë të këqija në gjoksin e saj.

Ajo është mbajtur gjatë gjithë natës nën vëzhgimin e mjekëve pasi që ka pasur dhimbje nga i implanti i gjirit.

Sipas revistës The Sun Amy është në agoni sepse është duke e ditur që nuk është diçka në rregull me gjoksin e saj.

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)