23 Shtator 2023

Simpson pozon nudo për revistën Marie Claire

SHBA, 8 prill - Jessica Simpson ka vendosur të paraqitet nudo në një reviste. Së fundmi, aktorja dhe këngëtarja ka udhëtuar nëpër botë si pjesë e emisionit të saj në MTV, "Jessica Simpson's The Price of Beauty", ku zbulon regjimet e bukurive dhe kulturat e vendeve të ndryshme, duke përfshirë edhe ato afrikane dhe japoneze.

E frymëzuar nga këto udhëtime, bukuroshja dëshiron që të tregojë bukurinë e saj pa makijazh duke pozuar për botimin e majit të revistës Marie Claire.

Simpson, madje ka rënë dakort që fotografia e saj të dal pa u përpunuar aspak në mënyrë digjitale.

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)