26 Mars 2023

Robbie Williams martohet të sot

SHBA, 7 gusht - Robbie Williams ka vendosur të martohet me të dashurën e tij Ayda Field këtë fundjavë- njofton The Sun. 


Krijuesi i hitit "Feel" është në lidhje me aktoren Field që nga viti 2007, ndërsa u fejua me të gjatë Krishtlindjeve të vitit 2009, duke nxitur spekulime të njëpasnjëshme për datën e martesës së tyre.

Këngëtari 36-vjeçar nuk ka folur asnjëherë në publik për planet e martesës së tyre, ndërsa tabloidi britanik "The Sun" pohon se Williams dhe Field do të martohen këtë të shtunë në ishullin Santa Catalina të Kalifornisë.

Kalendari

Ngjarjet e datës 25 mars 2023

- Partia Demokratike e Kosovës do të mbajë konferencë për media ku do të paraqitet shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Abelard Tahiri. (Selia Qendrore, ora 13:00)

- PSD organizon protestë kundër marrëveshjes së 18 marsit. (Sheshi “Zahir Pajazit”, ora 14:00)