23 Shtator 2023

Rihanna rrëzohet sërish në skenë

Londër, 14 maj - Pas disa javësh, kengëtarja nga Barbados, Rihanna rrëzohet sërish në skenë.

Këtë herë, ajo u rrëzua në koncertin e zhvilluar në Angli për turneun e saj "Last Girl On Earth". Rihanna-s nuk i kanë mbajtur këmbët gjatë interpretimit të këngës "Te Amo", ku u rrëzua papritur nga shkallët.

 

Ajo është ngritur menjëherë duke vijuar show-n sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Por menjëherë pasi këngëtarja nga Barbados është rrëzuar në skenë, në internet kanë dalë zëra se ajo e ka kthyer në rutinë këtë gjest për të gjetur një mbështetje sa më të madhe publicitare.

A është e vërtëtë? Këtë do ta tregojë koha gjatë ndalesave të ardhshme të tuneut

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)