08 Dhjetor 2023

Madonna do lancoj linjë mode

SHBA, 12 mars - Madonna është duke lancuar një linjë mode së bashku me menaxherin e saj, Guy Oseary.

Këngëtarja 51-vjeçare është në krijim e sipër të një koleksioni të rrobave me emrin MG Icon, ndërsa përveç menaxherit të saj, në bashkëpunim është edhe kompania Iconix.

\"Bashkimi i forcave me Iconix për të sjellë idetë e mia te konsumatorët është shumë emocionues për mua.

Dëshiroj të punoj me Neil Cole nga Iconix dhe grupin e tij që të krijoj dhe përkthej vizonin dhe idetë e mia për MG Icon\", ka thënë Madonna.

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)