26 Shkurt 2024

Lady Gaga, këngëtarja më e klikuar në internet

SHBA, 7 tetor - Këngëtarja e njohur kontroverse Lady Gaga është duke thyer rekorde jo vetëm me blerjet e disqeve por edhe me klikime e shumta të këngëve të saj më popullore në internet.

Sipas disa të dhënave më të fundit pritet që këngëtarja e njohur Lady Gaga të jetë deri në 1 miliardë herë e klikuar nga fansat e saj të zjarrtë në internet.

Sipas përllogaritjeve thuhet se Lady Gaga klikohet jo pak por të paktën 1,8 milionë herë në ditë.

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)