10 Dhjetor 2023

Fergie ëndërron Cheryl në shtrat

SHBA, 7 maj -  Fergie dei Black Eyed Peas ka një ëndërr, të kalojë një mbremje me bukuroshen Cheryl Cole.

Këngëtarja britanike edhe pse është e martuar, e pelqen kolegen deri në atë pikë sa nuk do t’i rezistonte një nate apasionante me ish bashkëshorten e futbollistit Ashley Cole.

 

Sipas tabloidit “The Sun”, këtë dëshirë Fregie ia ka rrëfyer shokut të grupit will.i.am. Ky i fundit e njeh mjaft mirë Cole sepse ka bashkëpunuar me të për albumin \"3 Words\".

“Gjithë ditën thotë se dëshiron të kalojë një natë me Cheryl”, u ka thënë will.i.am miqve të tij. Ndërkohë, dy mikeshat catojnë pothuajse cdo natë bashkë, duke shkambyer këshilla profesionale e private.  

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)