10 Dhjetor 2023

Alba e gatshme për fëmijën e dytë

SHBA, 7 maj - Jessica Alba dëshiron të ketë një tjetër fëmijë dhe planifikon të bëhet nënë sërish në një të ardhme të afërt, qofte duke lindur ose duke adoptuar një fëmijë.

Ylli i filmit "Killer Inside Me" ka vajzën 23 muajshe Honor Marie, mirëpo ajo dëshiron ta zgjerojë familjen e saj edhe me një fëmijë.

Aktorja i ka thënë revistës Tatler se dëshiron tjetër fëmijë dhe atë sa më shpejt që është e mundur.

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)