10 Dhjetor 2023

Alanis Morissette shtatzënë

SHBA, 12 gusht - Alanis Morissette raportohet se ka theksuar se ajo është në pritje të fëmijës së parë me burrin Souleye.

Sipas revistës "Us Weekly", këngëtarja e hitit "Ironic" ka zbuluar lajmin rreth foshnjës në për edicionin special "25 gjërat që nuk i dini për mua".

Ky edicion javor i lejon vipat të ndajnë informacione rreth vetes me lexuesit dhe revista raporton se Morissette ka shkruar 'Jam shtatzënë' në pikën e saj të fundit.

Ajo ende nuk i ka komentuar raportet për shtatzëninë. Morissette u martua me muzikantin Souleye, emri i vërtetë i të cilit është Mario Treadway, në një ceremoni private në shtëpinë e tyre në Los Angeles, më herët gjatë këtij viti.

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)