26 Shkurt 2024

Aguilera “kopjon” Lady GaGa, del klipi i ri

SHBA, 4 maj - Christina Aguilera inspirohet nga Madonna, Lady GaGa apo Gwen Stefani për klipin më të fundit "Not Myself Tonight".

Këngëtarja është rrethuar nga një grup balerinësh e veshur në menyrë ekstravagante. Gjithsesi kjo tentativë duket se i ka dalë bosh këngëtares bionde, pasi kënga e saj renditet në vendin e 49-të të klasifikimit amerikan.

Edhe në internet fansat janë ndarë në dysh pasi ka nga ata që mendojnë se ajo është më e talentuar se Lady GaGa, por ka edhe nga ana që mendojnë të kundërtën.

Albumi i ri “Bionic” do dalë në treg në datën 8 qershor. Aguilera ka shitur rreth 30 milionë disqe në mbarë botën duke fituar edhe 5 Grammy.

 

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)