26 Shtator 2023

Energjetikë

KEK ndan nga 500 euro neto për të gjithë punëtorët

Prishtinë, 28 dhjetor - Korporata Energjetike e Kosovës (KEK) ka bërë të ditur se fale angazhimit te punëtoreve, inxhiniereve dhe stafit menaxhues po e përmbyll vitin 2022 me suksese si në fushën e operimeve po ashtu edhe në afarizëm. Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)