25 Shkurt 2024

Energjetikë

Përmbyllet sezoni i ngrohjës në Prishtinë

Prishtinë, 28 prill - Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama bashkë me Kryeshefin Ekzekutiv të NP “Termokos”, Fisnik Osmani, Aksionarët dhe Bordin e Drejtorëve të ndërmarrjes, kanë marrë pjesë në... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)