26 Shtator 2023

Ekonomi

ATK merr pjesë në samitin e radhës në Beçiç

Prishtinë, 30 maj - “Stabiliteti financiar dhe monetar i rajonit, kohë të pasigurta të krizës së zgjatur gjeopolitike dhe ekonomike” ishte tema e radhës e samitit në Beçiçit, në të cilin po merr pjesë edhe Drejtori... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)