10 Dhjetor 2023

Ekonomi

Shoqata e shpediterëve të Kosovës pranohet në FIATA

Prishtinë, 15 tetor - Shoqata e shpediterëve vendor dhe ndërkombëtar të Kosovës (SHSHVN) është pranuar si anëtare me të drejta të plota në FIATA - Federata Ndërkombëtare e Shoqatave të Shpediterëve. Gjithashtu, shoqata... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)