08 Dhjetor 2023

Bujqësi

Qeveria ka injoruar çështjet e mjedisit dhe bujqësisë

Prishtinë, 10 korrik - Lidhja Demokratike e Dardanise ka vlerësuar se qeveria aktuale ka injoruar në tërësi yshtjet e mjedisi dhe bujqësisë. Nënkryetari i LDD, Naser Rugova ka në konferencën e përbashkët për media me anëtarin e... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)