05 Tetor 2023

Botë

Feith i zhgënjyer me EULEX-in

Prishtinë, 23 maj - Përfaqësuesit të Bashkimit Evropian, Piter Feith nuk ka hezituar ta bombardojë me kritika misionin e EULEX it. Feith, i cili tashmë është... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)