26 Shkurt 2024

Arsim

Hapet programi rajonal i ‘Supershkollave’

Prishtinë, 12 tetor - Aplikimet për Skemën e Shkëmbimit të Supershkollave të RYCO-s tashmë janë hapur. Andaj, Zyra Rajonale për Bashkëpunim Rinore, zyra lokale në Prishtinë organizon sot ceremoninë e hapjes së programit rajonal... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)